Alaattin Çakıcı'yı Çok kızdırdılar o Uzman Çavuşla ilgili tavrını koydu ve resti böyle çekti..

Alaattin Çakıcı'yı Çok kızdırdılar o Uzman Çavuşla ilgili tavrını koydu ve resti böyle çekti..

Alaattin Çakıcı Gündemdeki konular hakkında yorumlarda bulundu. Türkiye'nin gündemine oturan uzman çavuşla ilgili ise oldukça sert ifadeler kullandı. Çakıcı'nın Çıkışı Sosyal medyanın gündemindeydi.

Geçtiğimiz Aylarda Tahliye Edilen Alaattin Çakıcı gündemdeki konular hakkında açıklamalarda bulundu. Türkiye gündemini uzun bir süredir meşgul eden uzman çavuşla ilgili görüşlerini paylaşan Çakıcı oldukça sert sözler söyledi.

Çakıcı'nın Açıklamaları sosyal medyada çok fazla kişi tarafından paylaşılırken Çakıcı'nın açıklamasında yer alan ifadeler şu şekildeydi.

Çakıcı'nın Açıklamalarını HasBahçe Gazetesi Basına Servis etti.

İşte o Açıklamanın tam metni..

Sovyetler dağılmadan evvel yeşil kuşak Türkiye’nin batısından başlayıp Hindistan sınırında biterdi batı ve üst akıl yaşadığımız coğrafyayı ve İslam alemini kan gözyaşı ölümler ülkelerinde savaş olan insanların başka ülkelere sığınmasına neden olan üst akıl bugünkü yeşil kuşağı Girit Adasından başlayıp Edirne Kara ağaca kadar üstler kurarak ülkemizi hem batıdan, hem Güneyden, hem de doğudan sıkıştırmak istemektedir.

Kurtuluş Savaşında Geldikleri gibi gittiler.                                                                                                                                                                                                             
Sınır ötesindeki ülkemizin bekası için verilen şerefli mücadele de Doğu Akdeniz’de yaşanan son yıllarda değişmeyen bir asır evvel batının piyonu olarak Anadolu’ya çıkan Yunanlıları kullananlar bugün de Yunanlılar üzerinde ülkemizi kuşatmak istemektedir. Âmâ unutmasınlar ki Çanakkale’de Kafkas cephesinde kut’ül amare de ve  Kurtuluş Savaşında geldikleri gibi gittiler.